شرکت ایمن دژ (فایروال)

یکی از برترین تولیدکننده های سیستم های حفاظتی در ایران

شرکت ایمن دژ ( فایروال ) به عنوان یکی از برترین تولیدکننده های سیستم های حفاظتی در ایران با چندین دهه تجربه درخشان در زمینه تولید و توزیع انواع دزدگیر اماکن و دوربین های مداربسته فعالیت می نماید . این مجموعه با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص و با به کار گیری جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا در تلاش است تا رضایت شما عزیزان را به عنوان اساسی ترین رکن مجموعه فایروال جلب نماید


ارائه پشتیبانی مطلوب حتی در روزهای تعطیل و ارائه مشاوره های تخصصی کارشناسان ما، راهگشای شماست. پاسخگویی به مشکلات مختلف مشتریان و نمایندگان محترم در خصوص نحوه کار تجهیزات و یا رفع مشکلاتی که در حین انجام پروژه با آن مواجه هستند به صورت تلفنی یا از طریق اینترنت و یا به صورت حضوری در محل صورت میگیرد. همچنین مشتریان عزیز میتوانند با استفاده از عضو شدن در گروه فنی فایروال سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند تا علاوه بر دریافت پاسخ ، سایر همکاران نیز از مطالب مطرح شده استفاده کنند.


در واحد گارانتی شرکت فایروال، تعمیر کلیه تجهیزات معیوب توسط مهندسین با تجربه و با در اختیار داشتن آخرین وسایل و تجهیزات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. همچنین گارانتی 60ماهه محصولات حفاظتی و 18 ماهه محصولات نظارتی نشان از اطمینان خاطر ما از محصولاتمان میباشد.

شرکت فایروال تولید کننده دزدگیر اماکن